HAPPY CAT paštéta Hovädzie & Treska 100g

HAPPY CAT paštéta Hovädzie & Treska 100g

Kompletné vlhké krmivo pre všetky dospelé mačky

  • Cena: 1 €

Výrobca: HAPPY CAT

S vlhkými krmivami Happy Cat Duo môžete urobiť nové zmeny v jedálničku Vašej mačky. S vlhkým krmivom Happy Cat môžete svoju malú maškrtnú papuľku od srdca rozmaznávať a súčasne jej poskytnúť zdravý pôžitok. Rada vlhkých krmív Duo Menu prináša jemné kúsky na lahodnej paštéte v omáčke. Vlhké krmivo Happy Cat Duo Vám zakaždým ponúka iné dva druhy mäsa alebo ryby, aby mala Vaša mačka ešte väčší chuťový pôžitok.

S vlhkým krmivom Happy Cat Duo si mačka môže najprv pôžitkársky zhltať jemnú penu a potom sa „prepracovať" k lahodným kúskom mäsa. Pretože keď misku otvoríte a jej obsah vyklopíte na tanier, alebo do misky, budú sa nachádzať kúsky dole a paštéta hore.

Happy Cat Duo Rind & Dorsch neobsahuje „iba" veľmi kvalitné proteíny, ale aj prírodné esenciálne Omega-3 a Omega-6 mastné kyseliny, ktoré mačke dávajú najlepšie predpoklady pre lesklú srsť a stabilný imunitný systém.

Do vlhkých krmív je pridávaná osvedčená Happy Cat bylinková zmes (petržlen, tymián, koriander a kôpor), aby Vašej mačke dodala tie najlepšie prírodné ingrediencie.

Vlhké krmivá Happy Cat Duo Menu sú vhodné najmä pre veľmi prieberčivé mačky a labužníkov. Môžete ich však striedať so suchými krmivami Happy Cat, alebo jednoducho použiťt len občas ako delikatesu pre Vaše zamatové labky. Rozmaznávajte svoju mačku šetrne, lahodne a pritom zdravo!

Bez prídavku umelých farbív, vôní a konzervačných látok.
Vyrobené v Nemecku pod najprísnejšou kontrolou kvality!

Nový komentár

* (Povinné)

Alternatívne produkty

Anketa

Odkiaľ ste sa o nás dozvedeli?

 

Prihlásenie