ARPALIT NEO šampón s extraktom z listov čajovníka 250ml

ARPALIT NEO šampón s extraktom z listov čajovníka 250ml

Šampón k pravidelnému ošetreniu srsti.

  • Cena: 3,46 €

Výrobca: ARPALIT

Jemný šampón určený k pravidelnému mytiu srsti psov, šteniat, mačiek, mačiatok a iných kožušinových zvierat. Arpalit NEO šampon má priaznivý účinok na zdravie a krásu srsti zvierat. Obsahuje vitamíny, olivový olej a elastín. Srsť po pravidelnom ošetrení získáva jemnosť, pevnosť, pružnosť a lesk.

Vhodný aj pre mačky!

Charakteristika prípravku:
Viskózna číra tekutina žltohnedej farby s vôňou čaju.

Indikácie:
Jemný šampón určený k pravidelnému mytiu srsti psov, šteňat, mačiek, mačiatok i iných kožušinových zvierat. Šampón má priaznivý účinok na zdravie a krásu srsti zvierat. Obsahuje vitamíny B3 a B5, olivový olej a elastín, nevysušuje a nedráždi pokožku, jeho pH je neutrálne. Srsť po pravidelnom ošetrení získáva jemnosť, pevnosť, pružnosť, hlboký lesk a jasné sfarbenie.

Spôsob použitia:
Primerané množstvo šampónu naneste na namočenú srsť a jemným masírovaním vytvorte bohatú penu. Pre mláďatá alebo malé zvieratť šampón použite zriedený vodou v pomere 1:2. Po umytí srsť dôkladne vlažnou vodou opláchnite. Pri silnom znečistení srsti postup opakujte. Pre zvýšenie lesku a zdravie srsti naneste po umytí primerané množstvo Arpalit Neo kondicionéru s extraktom z listu čajovníka a ľahko ho vmasírujte do srsti a pokožky. Ponechajte po dobu 2-5 minút pôsobiť. Potom srsť opäť dôkladne prepláchnite vlažnou vodou. Srsť vysušte fénom alebo nechajte volne preschnúť.

Zvláštne upozornenie:
- Uchovávajte mimo dosahu detí.
- Obal likvidujte v rámci organizovaného zberu.
- Spotrebujte do dátumu uvedeného na dne obalu.

Zvláštne podmienky pre uchovanie:
Uchovávajte pri teplote 10-25 °C.

Nový komentár

* (Povinné)

Anketa

Odkiaľ ste sa o nás dozvedeli?

 

Prihlásenie